Pracownia psychologiczna Izabeli Szotowicz oferuje kompleksowe badania psychotechniczne. Dzięki stosownym zezwoleniom wydajemy niezbędne orzeczenia i opinie. Badania psychotechniczne są wykonywane na niezawodnym i nowoczesnym sprzęcie.


Testy i badania psychotechniczne są obowiązkowe dla pracowników lub kandydatów do pracy, którzy do pełnienia swoich obowiązków zawodowych muszą posiadać szczególne cechy psychiczne – między innymi osoby poruszające się samochodem lub posiadające broń w ramach pełnienia obowiązków służbowych.

Badania dla kierowców
Badania dla kierowców

Wykonujemy badania psychologiczne dla kierowców czy instruktorów. Prowadzimy psychotesty po przekroczeniu liczby punktów.

Badania dla operatorów
Badania dla operatorów

Niezbędne badania psychotechniczne dla operatorów dźwigów, żurawi, koparek czy wózkow widłowych. Działamy na terenie Bydgoszczy.

Badania na broń
Badania na broń

Profesjonalne psychotesty na broń. Ofertę kierujemy do osób ubiegających się o uprawnienia, ochroniarzy, detektywów, sportowców czy myśliwych.

Badania dla sądownictwa
Badania dla sądownictwa

Badania psychologiczne dla kandydatów na sędziów, prokuratorów, kuratorów sądowych. Potrzebne do objęcia urzędu i pełnienia obowiązków.Badania - stres w pracy
Badania - stres w pracy

Badania i psychotesty dla osób, których praca związana jest z obciążeniem psychicznym i zagrożeniem życia.

badania dla pracowników ochrony
Badania dla pracowników ochrony

Wykonujemy niezbędne testy psychologiczne dla pracowników ochrony. Badania są wymagane w podjęciu pracy ochroniarza.

2021 © Pracownia Psychologiczna Izabela Szotowicz